НАПРЯМКИ

АВТОМАТИЗАЦІЯ ТЕХНОЛОГІЧНИХ ПРОЦЕСІВ

FRTgroup розробляє технічні рішення на базі мікропроцесорного обладнання компанії Hitachi Energy (ABB) та системи SCADA для дистанційного контролю та керування технологічними процесами на промислових об'єктах. Ми пропонуємо реалізацію повного комплексу автоматизованої системи керування технологічними процесами (АСК ТП) нижнього, середнього та верхнього рівнів, які включають:

ПРОМИСЛОВИЙ ВІДЕОНАГЛЯД ТА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Ми розробляємо безпекові рішення, використовуючи інноваційне обладнання та софт української компанії Ajax Systems. В продуктах Ajax поєднані дротові й бездротові технології та штучний інтелект (ШІ). Це дає можливість встановлювати системи відеоспостереження та сигналізації на віддалених об’єктах, гарантуючи їх тривалу автономну роботу, отримувати деталізовані відеодані з камер відеонагляду, оснащених ШІ, та оперативно реагувати на потенційні загрози та позаштатні ситуації. Побудова системи безпеки включає:

FRTgroup розробляє та реалізує проєкти ситуаційних центрів, де оператори можуть моніторити та керувати всіма аспектами безпеки в режимі реального часу, що значно підвищує ефективність реагування на загрози, внаслідок чого знижується кількість аварійних ситуацій на об'єктах.

СИСТЕМИ ПЕРЕДАЧІ ДАНИХ ТА ЗВ'ЯЗКУ

Ми спеціалізуємося на проєктуванні та впровадженні телекомунікаційної ІТ-інфраструктури для промислових об’єктів. 

В наших рішеннях ми поєднуємо використання аналогового, цифрового та оптоволоконного зв’язку, що забезпечує високу швидкість та надійність передачі великих обсягів інформації на довгу відстань, з найкращим обладнання світових виробників як-от Cisco, Dell, Fortinet, Ubiquiti, Moxa та інших, що гарантує замовнику високий рівень кібербезпеки та надійності в експлуатації.

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ДОСТУПУ

Ми застосовуємо комплексні рішення для побудови централізованих та автономних систем контролю та керування доступом. Наші системи забезпечують контроль доступу до різних зон, приміщень та віддалених об'єктів за допомогою одного із обраних замовником способів ідентифікації (електронний ключ, цифровий код, відбиток пальця, QR-код, Face-Id) та згідно з нормативною документацією підприємства. Система контролю протоколює події, аналізує статистичні дані та захищає ваш об’єкт від стороннього проникнення.

БЛИСКАВКОЗАХИСТ ТА ЗАЗЕМЛЕННЯ

FRTgroup проєктує та встановлює системи блискавкозахисту для промислових об’єктів та приватних домогосподарств з урахуванням впровадженої та перевіреної нами концепції зональності. Ми пропонуємо комплексну систему, що включає зовнішній блискавкозахист (система, встановлена на будівлі та споруди, призначена для захисту від прямого удару блискавки), внутрішній блискавкозахист (система, призначена для захисту електрообладнання від вторинного впливу блискавки шляхом встановлення спеціальних пристроїв захисту від імпульсних перенапруг) та заземлення. Для побудови системи зовнішнього блискавкозахисту та заземлення ми використовуємо якісне обладнання української компанії ГРОМОВИК. У системі внутрішнього блискавкозахисту ми використовуємо пристрої захисту від імпульсних перенапруг компанії CITEL. Розроблена та перевірена нами власна концепція зональності та встановлення найкращого обладнанням гарантують замовнику отримання якісного, безпечного та надійного продукту.

ІНЖЕНЕРНО-БУДІВЕЛЬНІ РОБОТИ

Ми розробляємо проєктну документацію в усіх профільних напрямках та застосовуємо комплексний підхід в реалізації запропонованих рішень, що включає наступні етапи: